O MNIE

Cześć, nazywam się Marek Konieczny, mam 24 lata, z których kilka ostatnich w całości poświęciłem usprawnianiu swojego warsztatu grafika, szczególny nacisk kładąc na modelowanie i animacje, które są moimi ulubionymi dziedzinami grafiki. Jestem pełen zapału do nowych projektów, mam głowę pełną pomysłów i siłę do tego, by wcielić je w życie.

Najważniejszą rzeczą, którą powinieneś o mnie wiedzieć jest to, że wszystko co robię, robię z pasją. Pełne zaangażowanie, które wkładam w powierzone mi zadania, a także upór, z którym zgłębiam tajniki wciąż rozwijającej się dziedziny trójwymiarowej wizualizacji, pozwalają mi wyjść naprzeciw nawet najbardziej wybrednym i wymagającym klientom. Każdy projekt traktuję z powagą, poświęcając mu tyle czasu, ile wymaga doprowadzenie go do bezwzględnej doskonałości. Pomagam tworzyć takim jak Ty wizualizacje ich przedsięwzięć, które szybciej zabierają je tam, gdzie chcą być…

Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, lecz prawie tak samo ważne jest dla mnie to, aby nieustannie przekraczać własne granice. Jestem przekonany, że ci, którzy prawdziwie kochają to co robią, są najsurowszymi krytykami własnej pracy.
Jestem perfekcjonistą i nie wstydzę się do tego przyznać .

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio. Obrazy mówią więcej niż słowa!